Foto: Shutterstock
Kui tunned seda artiklit lugedes äratundmisrõõmu, siis võid küll südamerahuga tõdeda, sa oled õnnega koos ja sinu praegune suhe on sinu jaoks parim!

Üksteisele pühendumine

Kui su partner ei ole valmis ainult sinule pühenduma, siis see suhe kaua ei kesta. Pühendumine tähendab seda, et suhte mõlemad osapooled soovivad teineteisega olla rohkem kui kellegi teisega maailmas. Tähendab, et mis iganes juhtuks, te pingutate, et asjad saaksid alati lahenduse ja te olete üksteisele alati toeks. Pühendumine ei tähenda seda, et su kaaslane või sina kellegi teisega suhelda ei tohi. Pühendumine tähendab seda, et sa tunned, et oled teisele inimesele nii tähtis, et sa ei pea kunagi muretsema, kui ta kellegi teisega suhtleb, sest sina tuled alati esimesena.

Avatud suhtlus

Omavaheline kommunikatsioon on iga eduka suhte aluseks. See ei tähenda, et mõlemad partnerid üle kõige jutustamist peaks armastama, ometigi peavad mõlemad osapooled olema valmis vajadusel arutlema selgeks suhtes üles kerkivad probleemid.

Jagatud väärtushinnangud

Ühised arusaamad sellest, mida elult oodatakse ja kuhu poole püüelda, hoiavad suhte tervena. Kindlate jagatud väärtushinnanguteta on kerge koperdada probleemide otsa, kui mitte suhte algusfaasis, siis selle arenedes kindlasti. Kas te mõlemad soovite lapsi? Kas te mõlemad usute hariduse omandamisesse? Kuidas te suhtute raha kulutamisesse? Jagatud väärtushinnagute alla võib lisada ka mõlema partneri religioosse tausta. Erinevat usku inimesed saavad muidugi olla õnnelikus suhtes, aga sellises juhul tuleb arvestada tõsiasjaga, et suure tõenäosusega võivad teil olla väga erinevad arusaamad sellest, kuidas peetakse teie peres pühi, kasvatatakse lapsi, suheldakse oma perekonnaga, jne.

Pingutatakse üksteise mõistmise nimel

Rõõmsas suhtes olevad inimesed tunnevad, et neid mõistetakse. Empaatiavõime tuleb kasuks elu igas aspektis, edukaks suhteks on vajalik oskus näha asju läbi oma partneri vaatenurga. Empaatiavõime tähendab seda, et üksteisele ei karata kõrri, kui teisel on vaja näiteks tööl lisatunde teha või teil on erinevad arusaamad oma vaba aja kulutamisest. Juhul, kui teineteise mõistmine alati kerge pole, siis näägutamise asemel lepitakse pigem kokku, et oldaksegi erinevad ja üksteisele antakse aega tegelemaks oma asjadega.

Siinkohal tauks nüüd lugeda ka sellest, miks mehed oma koduste naiste kallal näägutama kipuvad. Vaata SIIA!

Füüsiline külgetõmme

Su partneris peaks peituma mingi kindel element, mis ta just sinu jaoks atraktiivseks muudab. Olgu selleks ta naeratus, tedretäpid ta põskedel või see kuidas ta silmad sinuga rääkides säravad. Midagi temas tekitab sinus tunde, et just sinu jaoks on see inimene imeilus ja seksikas.

Lahkus

Sa võid ju arvata, et pahad poisid või ettearvamatud naised on põnevad, aga seda ainult siis, kui sa nendega suhtes ei ole. Kas sa tõesti suudad oma elu veeta inimesega, kes pidevalt intriige tekitab ja sulle haiget teeb? Lahkus ja hoolimine on põhilised elemendid, mis suhte püsivuse tagavad. Muideks, kui su kaaslane on sinuga tore ja armas, aga näiteks ettekandjatega ülbe ja räägib sulle oma sõpru taga, siis võid sa kindel olla, et sinuga koos olles kannab su kaaslane veel maski. See tuleb ühel hetkel nii või naa eest, oota vaid kuni end sinuga koos piisavalt mugavalt tuntakse.

Allikas: familyshare.com