Foto: Shutterstock
Elul on vahetevahel komme meid ärevaks ja pahuraks muuta, paratamatult kannatavad sellistel hetkedel esimesena meie lähisuhted. Ometigi, sa ei pea laskma ajanappusel, väsimusel või stressil oma suhet õõnestada. Muutes nende nelja lihtsa asja igapäevase tegemise omale harjumuseks, hoiad sa oma suhte tugeva, armastava ja õnnelikuna.

1. Käige koos söömas või veelgi parem, kokake koos

Peaaegu iga suhetele keskenduv abiraamat soovitab paaridel harjutada sisse harjumus päevas vähemalt korraks koos rahulikult maha istuda ja teineteisele aega ja tähelepanu osutada. Ja mis oleks parem lahendus, kui ühine söömaaeg. See pakub sulle võimaluse korraks puhata ning nautida teineteisega koosolemise ja hea toidu hüvesid — positiivsed emotsioonid on garanteeritud!

2. Helistage või saatke vahetevahel teineteisele sõnumeid
Üksteisest eemal olles on väga armas päevas korra-kaks uurida, kuidas teisel läheb ja temaga veidi enda päevaseid emotsioone jagada. Lühike aga armas kõne või sõnum lõunapausi ajal näitab üles hoolimist ja teeb igaühe päeva rõõmsaks. Isegi kui ühel teist on kiire ja tal pole võimalik sulle kohe vastata, on tegu see, mis loeb ja südant soojendab.

3. Musid ja kallid
Just intiimsus on see, mis eristab sügavat sidet kergekaalulisest suhtest. Sellepärast on oluline üksteist kallistada ja musitada. See ei tähenda alati iga puudutusega kaasnevat kirehoogu, aga sellised pisikesed tähelepanuavaldused säilitavad lähedustunnet ja kirge. Üks hommikune mahlane musi huultele annam meeleolu terveks päevaks!

4. Naermine
Mida rohkem sa naerad, seda rohkem sa armastad. Olgu, see lause kõlab kui mõnelt imalalt instagrami postituselt, aga see vastab täielikult tõele. Justnimelt naermine on kõige odavam ja tõhusam esmaabi, mida iga inimene oma ellu vajab. Olgu teie ühiseks naeruallikaks teie kahe salanali, tobe tantsuliigutus või teie lemmik telesari, aga naeru täis hetked tuleks hea suhte hoidjana oma päevakava sisse mahutada küll.

Aga kui tunned, et olete teineteisest tasapisi kaugenemas, siis on kolm asja, mida sel juhul teha. Vaata SIIA!