Kristina ja Katrin Šmigun Foto: Jassu Hertsmann, Ekspress Meedia, kasutada ainult Kroonika loal
Kristina ja Katrin Šmigun tunnistavad, et just ema on väga oluline lüli nende vahel. Oli seda, kui nad olid väikesed ning on ka täna.

Kristina tõdeb Kroonika veergudel, et nii noorena konkureerides kui ka täna eri riikides elades, on just ema see, kes tütreid enim seob: "Meie puhver ja side on olnud alati ema. Nii nagu ta kasvatas ja kantseldas meid lastena, kannab ta meid printsessidena kätel ka täna."

Kristina sõnab, et tunneb end tänagi vanematekodus Otepääl väga hoituna. "Sama on meie lastega. Ka neid kannab meie ema kätel, õpetab ja kasvatab. Meil Katriniga on oma elus nii tohutu kiire, ja kui me omavahel nii palju kokku ei saa kui sooviks, vahendab meid ema."

"Mina helistan emale ja räägin talle oma elust ja Katrin räägib emale omi asju, sest emal on alati aega kuulata. Nii hoiame omavahelist sidet ja oleme kolmekesi kõik väga lähedased," kinnitab Kristina.

Loe pikemalt õdede omavahelisest konkurentsist noorena ja suurekskasvamisel muutunud arusaamadest siit, kus Kristina tunnistab ka, et teatavad valikud elus oleksid võinud mõjuda halvasti tema võimalusele lapsi saada.