Foto: Unsplash
Kaaslase vanematega läbisaamine on ju tegelikult tähtis. Kui su kaaslane meeldib su vanematele, tähendab see, et suhe saab olema sellevõrra tugevam ja kestvam.

Soovid, et su kallim paistaks sinu vanematega koos olles parimas valguses. Sa ei soovi, et ta mängiks kedagi, kes ta tegelikult ei ole. Tahaksid, et su kallima austus sinu ja su vanemate suunas oleks siiras.

Vaatame, milliste tähemärkide esindajad suudavad jätta sinu vanematele parima esmamulje.


1. Kaljukits (22.12-19.01)

Su vanemad ei pea su Kaljukitsest kaaslasega eriti aega veetmagi, et saada aru, kui nutikas ta tegelikult on. On selge, et su Kaljukitse tähemärgis sündinud kaasa teeb tublisti tööd, on praktiline ja soovib luua suhtele hea pinnase.

Kaljukitsed on esialgu häbelikud, kuid rahunedes lööb nende isiksus särama. Kui oled oma Kaljukitsest kaaslase osas kindel, ohkab su pere tõenäoliselt suure kergendusega.


2. Vähk (21.06-22.07)

Vähk ei suuda varjata oma suurt armastust sinu vastu. Tema armastus sinu vastu on nii ilmne, et sellest saavad kõik aru, kes teid koos näevad. Kuna Vähid on väga perekesksed, on nad huvitatud sinu pere ajaloost ja soovivad kuulda erinevaid lugusid sinu lapsepõlve kohta ning loomulikult räägivad su vanemad sellest meeleldi.

Vähid väljendavad oma armastust, olles hoolivad ja kaitsvad. Nii et kui sinu vanematel ka on mõni kahtlus, et vahest pole tegemist just kõige parema kaaslasega, siis Vähiga kohtudes kaovad nende kahtlused.


3. Lõvi (23.07-22.08)

Lõvid on lahked ja abivalmid. Nad võidavad hoobilt su vanemate südamed. Lõvid on nii energilised ja entusiastlikud, et neile on raske viltu vaadata. Nad on otsekohesed ilma, et oleksid õelad. Lõvid on ka lojaalsed, kuid nad ei muutu imalaks.

Lõvidele ei valmista muret oma armastuse väljendamine. Kõik teavad, kui väga Lõvi sinust hoolib ja et ta on alati sinu kõrval. Tõenäoliselt toob Lõvi ka külla tulles nii vinge kingituse, et sellest räägitakse hiljem veel lugusid.


4. Neitsi (23.08-22.09)

Tutvustades Neitsit oma perele, rahunevad nad kohe, sest tajuvad, et Neitsi on sulle parim kaaslane pikaajaliseks suhteks. Lihtne on märgata Neitsi intelligentsust ja seda, et teil on ühised väärtused.

Samuti ei muutu Neitsi kõhklevaks, kui jutuks tuleb ühine tulevik. Ta kujutab hea meelega ette, mida võiksite edasises elus koos teha. Su pere mõistab kiiresti, et nad võivad su kallimat usaldada ja talle loota.


5. Jäär (21.03-19.04)

Jäär ja sinu perekond hakkavad juba esimesel kohtumisel omavahel suurepäraselt läbi saama. Kuna Jääral on rohkelt hobisid ja talle pakuvad huvi paljud asjad, võid kindel olla, et ta leiab sinu vanematega ühise keele.


6. Skorpion (23.10-21.11)

Skorpionile on väga oluline näidata, kui väga ta sind ja su perekonda austab. Skorpion ei mängi mingeid mänge, sest kui ta on sinuga koos, siis võtab ta seda tõsiselt. Ta on sinuga oma tunnete osas aus ja teavitab sellest ka su vanemaid.

Skorpionist kaaslane õpetab sulle uusi asju ja hoiab suhte põnevana. Kuigi Skorpion tundub su vanematele juba enne kohtumist tore, siis peale külaskäiku on su vanemad temast eriti heal arvamusel.


7. Sõnn (20.04-20.05)

Sõnn on vägagi arvestav ja see paistab temast välja. Ta suudab jätta su vanematele imelise mulje, suuresti tänu oma hoolivusele. Kui Sõnn teab, et su vanemad on veinisõbrad, toob ta kaasa hea veinipudeli. Kui su vanematele meeldib hoopis miski muu, siis igal juhul peab Sõnn silmas, et kingitus oleks kindel tabamus kümnesse.

Sõnn suudab täita ruumi naeru ja lõbuga, kuid samas pole ta kerglane, vaid teab täpselt oma väärtusi ja peab neist lugu. Ta pühendab ennast sulle.


Allikas: yourtango.com