Unsplash / Toa Heftiba
Sa oled terve päeva õpetanud, aidanud, koristanud, lohutanud, lõbustanud, rahustanud, toitnud, pesnud, riietanud... ühesõnaga, keskendunud kellelegi teisele ja ei hetkekski endale. Lapsed magavad (lõpuks!) ja mõtled, et nüüd on aeg iseendale, aga partner hakkab lootusrikkalt lähemale nihkuma. Tead kui oluline on normaalse voodielu jätk ka pärast laste tulekut, kuid tuju ei ole... samas tahaks, sest see leevendab pingeid ja parandab suhteid.

Õnneks on mõningaid viise, kuidas saad kärmelt ma-ei-jaksa-varvastki-liigutada faasist üle ning mõtted hakkavad liikuma sensuaalsemas suunas. Proovi juba täna õhtul järele!

1. Mine duši alla, raseeri, kreemita, pane selga ilus pesu või ainult siidine hommikumantel ja tunned koheselt, et seda lihtsalt peab kellegagi jagama.

2. Kui tead, et erootiline raamat või video mõjuvad sulle ergutavalt, võta see viis minutit enda motiveerimiseks.

3. Kas on seksikaid lugusid, mis viivad su mõtted alati voodi suunas? Pane muusika (vaikselt, sa ei taha lapsi äratada!) käima ja lase sellel olukorda edasi juhtida.

4. Kas teadsid, et näiteks lavender, kaneel ja vanilje on afrodisiaakumid? Süüta lõhnaküünal või piserda endale nende nootidega aroomi. Isegi kui seksituju ei tule, lõhnad vähemalt imehästi!

5. Räägi oma partneriga. Kui te pole päeva jooksul teineteise jaoks õieti aegagi leidnud, võib olla raske leida sidet, mis viiks intiimsusteni. Vestelge, naerge, olge teineteisele füüsiliselt lähedal ja asjad võivad kujuneda iseenesest.

Allikas: romper.com