Lastekasvatuse kohta sellist käsiraamatut, mis annaks hoobilt vastused kõigile su küsimustele, muidugi pole. Küll on sulle abiks Pere ja Kodu ajakiri ning nüüd ka veebiseminar, kus saad tarkusi koguda kodust lahkumata.

Meie esimene vebinar „Appi, mu laps ei kuula, mida ma räägin! Mida teha?" valmis koos perekeskusega Sina ja Mina ning selle viis läbi Kaileen Mägi.

Foto: Indrek Arula
Foto: Indrek Arula

Vebinaril keskendume teemadele:

1. Kuidas selgelt väljendada seda, mida ma soovin, et laps teeks?
2. Kuidas loobuda tasudest ja karistustest?
3. Mis on tegelikult peidus lapse käitumise taga?
4. Pahandamine ja kärkimine — kuidas see ta ajule mõjub?
5. Kuidas kehtestada piire nii, et omavaheline suhe ei kannataks?

Kaileen töötab psühholoogilise nõustajana, kasutades peamiselt coachingu meetodit ja nõustab Gordoni perekoolis lapsevanemaid. Kaileeni peres on 13-aastane poeg ja 7-aastane tütar.

Vebinari järelvaatamise tasu on 14,99€, mille saad osta vebinari aknast. Maksmiseks sisesta oma mobiiltelefoni number, mille järel saad oma telefonile kinnituskoodi ja makse sooritada. Summa lisatakse sinu mobiiliarvele. Peale makse sooritamist saadki asuda vebinari vaatama. Vebinari saad järele vaadata kuni 31.augustini.

Vebinari eest tasumine on seotud Sinu mobiilinumbriga. Kui oled veebikoolitusel osalemise eest tasunud varem ja/või mõnest teisest arvutist, küsitakse sinult veebikoolitust vaatama asudes uuesti koodi, et sind tuvastada.

Mõnusat õppimist — tervete peresuhete nimel!

Ootame sinult, hea lugeja, pikisilmi ka ettepanekuid, mis teemadel vebinare veel sooviksid. Kirjuta meile perejakodu@perejakodu.ee.

Vormista ka Pere ja Kodu proovitellimus, seda saad teha SIIT!