Foto: Unsplash
Neid kahte seob lubadus, et nad ei lähe kunagi laiali ja kui tuli suhtesse lisaks kolmas, siis oli selleks parasjagu õige aeg.

Kaido ja Marlen Annabel Kubri koolitavad inimesi olemaks teadlikumad ja mõistma enam iseennast ja teisi. Nad on koos olnud 13 aastat, peres on kolm last ja nende abielu pole sugugi traditsiooniline. Mõlemad tunnistavad, et neil tuleb enda suhte erilisust kaitsta, kuid praegune teistmoodi teadlikult valitud suhtevorm on nende sõnul seda väärt.

Aastaid tagasi ütles ema teismelisele Marlenile, et nad lähevad isaga lahku ja järgmisel päeval isa polnud. "Mis küll on maailmas valesti, et suhted niimoodi liiva jooksevad," küsis Marlen endalt järgmised kümmekond aastat. Erinevates suhetes olles õppis ta vaid seda, kuidas suhted ei toimi. Kuni kohtas Kaidot.

Koos olles loovad Kaido ja Marlen Annabel abielu, mis nende jaoks tagaks üheaegselt nii stabiilsuse kui arengu. Neid seob lubadus, et nad ei lähe kunagi laiali ja kui nende suhe avardus kolmanda osapooleni, Ruben Meulenkamp Hollandist, siis oli nende mõlema jaoks selleks valmisolek olemas ja õige aeg. Selle asemel, et toota lõputult lahkuminekuid, tasuks leida uusi suhteviise, usuvad Marlen Annabel ja Kaido, kes on saanud kogeda, et monogaamia on vaid üks viis suhteks.