Foto: Shutterstock
Ema ja ettevõtja Evelyn Müürsepp tunnistab, et just teise lapse sünni järel kodus olemise aeg oli ideaalne ellu viia oma unistus luua oma ettevõte. Tema sõnul on igaühele, kel see soov, ideaalsed võimalused Eestis olemas.

Oma äri Helg alustas Evelyn isiklikust vajadusest emade ja laste riiete järgi, mis nii silmnähtavalt imetamisriided poleks. Tanel Jäppinenile räägib ta allaolevas podcastis, miks just teise lapse sünni järgne aeg selleks parim on ning kes, mis ja kuidas talle sellele teel abiks olnud on.

"Kui sa ei tee midagi täiesti uut ja enneolematut, siis kiiret rikastumist muidugi oodata ei tasu," tõdeb Evelyn. "Need inimesed, kes tahavad alustada, peavad valmis olema puhvriks - mis sa teed siis, kui sissetulekut kohe tulema ei hakka? Kui sa oled väga kärsitu, peab idee olema väga hea!"

Kui oled unistanud oma ettevõttest, siis kuula inspireerivat vestlust, kust selgub seegi, kui kaua ühe ettevõtte käivitamine võtab ja mis eeldused oleks hea luua enne palgatööst lõplikku loobumist oma ideede elluviimiseks, aga ka see, kuidas hirmudega toime tulla.

Selleks, et saaksid Pere ja Kodu podcasti uusi episoode kuulata esimesena, leia meid Spotifyst, Apple Podcastist, Soundcloudist ning vajuta nupule Follow.

Kuula!