Foto: Scanpix
"Troonide mängu" suur fänn soovis oma lapsele nimeks panna Arya. Sõbranna arvas, et seda teevad paljud ja mainis seda ka, seega tuli rase uuele ideele, mis aga lausa naeruväärsena kõlas.

Üks Redditi kasutaja räägib loo sellest, kuidas ta oma sõbranna lapsenimeplaani kuuldes sõnas talle: "Sarja populaarsuse tõttu võib see peagi levinuks saada, aga see ei ole muidugi halb."

Hormoonidemöllus keerlev rase otsustas seepeale, et teeb nimesse kohandusi, et see eriliseks muuta.

"Kui ma kuulsin järgmist versiooni, tundus mulle, nagu kass oleks üle klaviatuuri jooksnud: tema uusversioon Aryast oli Aughreighyah. Pidin seda neli korda arusaamiseks lugema ja siis ta seletas, et hääldus peaks olema Augh-reigh-ya või Arya. Ja siis küsis ta, mis ma sellisest nimest arvan.... ega mul jäänud muud üle, kui tunnistada, et see on naeruväärselt tobe, mis peale ta solvus hoopis," räägib naine, kuidas ta sai siis rasedalt sõbrannalt loengu, et just tema öeldu pärast on nad elukaaslasega uusversiooni kallal nüüd vaeva näinud.

"Mul ei jäänud üle muud, kui nentida, et parem olgu ikka tavalisena kõlav nimi kui segadusttekitav, mida väike inimene ka 10. eluaastaks kirjutada ise ei oska halvimal juhul."

LOE KA: Nimi ei riku last, ent keeruliseks võib elu teha küll | Need on 10 asja, mida tasub arvesse võtta, kui arvad, et oled ilusa nime leidnud!

VAATA KA: Lapse nime pärast kohtusse | Rute lapse nimeks ei sobi ja Nelery kohe kindlasti mitte