Foto: Pixabay
„Kõigepealt tuleks käru valimisel lähtuda elukeskkonnast – kas elatakse era- või kortermajas, kui mitmendal korrusel. Edasi tuleks mõelda, kui lihtne on vankriga toimetada jalutama minekul, kas käiakse metsas, kui palju sõidetakse autoga jne,“ selgitab Nordbaby esindaja Ats Piirmets.

Piirmetsa sõnul oleks last ootavatel vanematel mõistlik minna poodidesse toodetega tutvuma, sest pilte vaadates lõplikku valikut teha on keeruline. Ka turvahällide valikut võiks tema sõnul minna kauplustesse kaema.

Podcasti „9 kuud“ räägib Piirmets pikalt ja laialt kõigest vankritesse, kärudusse ja turvahällidesse puutuvast, et sinu valiku tegemine oleks võimalikult lihtne ja just endale sobivaima leiaks.

Kuula rohkem podcasti „9 kuud“ uuest osast! Podcast on loodud last ootavatele või planeerivatele vanematele. Kindlasti jaga saateid ka oma rasedate sõbrannadega või nendegagi, kel pisipere saamine alles mõtteis!

Selleks, et saaksid Pere ja Kodu podcasti uusi episoode kuulata esimesena, leia meid Spotifyst, Apple Podcastist, Soundcloudist ning vajuta nupule Follow.