Karmel Killandi Foto: Priit Simson
Armastatud telenägu Kaarmel Killandi räägib värskes Eesti Naise kaaneloos, et mõlema lapse sünniga kaasnes tema elus palju muret. Avameelselt kirjeldab ta tütre sündi 17 aastat tagasi.

Teist korda lapseootele jäädes tabas Karmelit nimelt rasedustoksikoos: “Läksin täiesti paiste! Mu silmad ei paistnud näost välja, kingad ei mahtunud jalga. Kui muidu on mu kinganumber 37, siis sünnitus­majja läksin Raidi kingadega, mis on number 43!”

Tütre sünnini pidanuks jääma terve kuu, kuid Karmeli vererõhk ronis 200 peale ega läinud alla. “Samal ööl tehti mulle keisri­lõige. Korraks näidati last ja öeldi: me viime ta kuvöösi, aga peate olema kõigeks valmis. Ma ei mäleta siiani keisrilõike valusid – ainult vorp kõhu peal meenutab mulle, et seda tehti, muidu asuksin isegi vaidlema. Hoidsin kõhust käega kinni ja tõusin püsti, et minna oma lapse juurde,” meenutab ta.

Selgus, et beebi kops ei hakanud korralikult tööle, ta kaalus 1900 grammi.

Kes ja kuidas oli talle sellel hetkel toeks ja lootuseandjaks, ent ka oma esimese lapse sünnist, kärgpereks kasvamisest ja paljust muust räägib Karmel Killandi värske Eesti Naise veergudel. Loe pikemalt siit!