Foto: Scanpix/AFP
Katy Perry on viimastel nädalaltel korduvalt tunnistanud, et tal on rasedaks olemisest kõrini. Augustis sündiv beebi on 35-aastase staari esimene laps.

Allpool nähtava Katy Instagrami-pildiga suudavad samastuda ilmselt paljud peatsed emad, kel suvesoojas viimaseid asju ajades ja šopates igasugune jaks otsa saab. Juba on aega olnud piisavalt, et harjuda mõttega beebist ja nüüd tahaks, et ta oleks käes. "Mulle aitab!" on Katy veendunud, et tütrel on aeg kõhust välja nüüd tulla.

Perry tunnistas hiljutises intervjuus ajakirjale People, et pandeemia ajal rasedaks olemine on tõeline emotsionaalne karussell: "Iga päev meie valikud muutuvad, enam ei tea, mis on mis."

Katy Perry paljastas märtsi alguses Twitteris, et on rase ja viskas nalja, et ei pea enam oma kasvavat kõhukest varjama. "Omg, nii hea meel, et ma ei pea seda (kõhtu) enam sisse tõmbama," rõõmustas laulja toona fännidele uudist teatades.

Kui Perry saab esmakordselt emaks, siis tema kihlatu Orlando Bloomi jaoks on tegemist teise lapsega. 43-aastasel Bloomil on 9-aastane laps koos eksabikaasa Miranda Kerriga.

Kui sinulgi on aeg on seal maal, et beebi peaks juba sündima, võid proovida mõnda selles loos olevatest nippidest, et sünnitegevus rutem algaks: 15 rahva hulgas levinud soovitust, mis pikaleveninud raseduse korral peaks beebi kiiremini sündima meelitama

View this post on Instagram

poopedstar

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on