Foto: Pixabay
„Bandaaži peale võib mõtlema hakata siis, kui rasedust on täitunud 4 kuud,“ räägib Relaxmom kaupluse omanik Jane Kaljumäe uues „9 kuud“ podcasti osas.

Ta selgitab, et bandaaži ei tohi kindlasti kanda öösiti ega liiga pikalt järjest. Samuti paneb ta südamele, et bandaaže on erinevaid ja kindlasti tuleks selle ostmisel pidada nõu ämmaemandaga. „Öeldakse, et kui miski sobib kõigeks, siis ei sobi ta millekski,“ manitseb ta mitte ostma bandaaži, mis sobib nii raseduse- kui sünnitusjärgseks ajaks, ega laenama seda sõbrannalt.

Veel räägib Kaljumäe pikalt ja laialt rasedate riietest, sukkpükstest ning pesust, samuti ka imetamisrinnahoidjatest. Jutuajamise käigus saab kuulaja väga palju häid nõuandeid, millest raseda- või imetamisriiete valimise puhul lähtuda, mis peaks neist kindlasti olemas olema ja mida sünnitusmajja kaasa varuda. Samuti õpetab ta kasutama imetamispatja.

Kuula rohkem „9 kuud“ podcasti uuest osast. Podcast on loodud last ootavatele või planeerivatele vanematele. Kindlasti jaga saateid ka oma rasedate sõbrannadega või nendegagi, kel pisipere saamine alles mõtteis!

Kõiki "9 kuud" osi saad kuulata siit!

Selleks, et saaksid Pere ja Kodu podcasti uusi episoode kuulata esimesena, leia meid Spotifyst, Apple Podcastist, Soundcloudist ning vajuta nupule Follow.