Aastavahetuse beebid Pelgulinna sünnitusmajas Foto: Ilmar Saabas
Esimene beebi, kes Pelgulinna sünnitusmajas aastal 2019 kell 03.25 ilmale tuli, oli poiss, kellel oli uude aastasse jõudmisega väga kiire — beebi sündis rasedusnädalal 34+5 päeva.

Beebipoiss on vastsündinute pereintensiivis rõõmsalt kosumas. Poiss, kelle nimeks sai Gaidar, kaalus 3180gr ja pikkust on tal 48cm.

Aastavahetuse beebid Pelgulinna sünnitusmajas
Foto: Ilmar Saabas

“Meil oli väga võimas aasta lõpp ja algus — ainult poisslapsed! Mehine aastavahetus,” rõõmustas vana aasta viimase päeva ja uue aasta esimese päeva ilmaletulekuid kommenteerides Heli Rannu, Lääne-Tallinna Keskhaigla Naistekliiniku ämmaemandusjuht.

“Vana aasta viimasel päeval sündis kuus poissi, uue aasta varahommikul kell 03.25 alanud aasta esimene poiss ja kell 05.13 teine poiss. Ootamas on hetkel 5 peret. Kokku sündis 2018-l aastal Pelgulinna sünnitusmajas 18 last vähem, kui 2017. Aga aasta 2019 esimene päev on lootustandev, et tuleb töökas aasta. Alanud aasta 1. jaanuari kuupäevaga sünnituste arv on juba ületatud ja ootamas on hetkel pere juurdekasvu viis peret.”

Pereja Kodu kaamera pildistas Pelgulinna sünnitusmajas nii vana aasta viimasel ööl ilmale tulnud noormeest, kui ka kahte uue aasta esimest beebipoissi ja nende vanemaid.

Kõigile rõõmsaid hetki ja et neid väikseid imesid sünniks 2019 aastal rohkesti!