Jõulubeebi Mia Foto: Jaanus Lensment
Ida-Tallinna Keskhaigla tublidel ämmaemandatel jagus tööd ka jõululaupäeval, sest kokku võeti vastu 7 sünnitust. Pisikestest ilmakodanikest 2 olid poisid ning 5 tüdrukud.
Tänavusel jõululaupäeval ehk 24. detsembril sündis Keskhaigla Sünnitusmajas 7 pisikest jõuluimet, neist esimene nägi ilmavalgust varahommikul kell 3.28.
Jõululaupäev oli sel aastal Keskhaigla Sünnitusmajas tüdrukuterohke – kokku sündis viis tüdrukut ja kaks poissi. Ka esimene jõulubeebi oli tütarlaps.


ITK loomuliku sünnituse projektijuht Annely Kärema märkis, et praegugi, esimesel jõulupühal käib sünnitusmajas tempokas töö.

Hoolimata sellest, et pühade ajal töötab sünnitusmajas tavapärases rütmis, on aga jõulumeeleolu ja –tunne jõudnud ka selle maja seinte vahele. Nii ehivad tänu ämmaemandate nobedatele näppudele sünnitusosakonda vilditud haldjad, kelle käte vahele on mahtunud ka pisikesed beebid. Lisaks on sünnitusmajja jõulurõõmu toonud mitmed heategijad, tänu kellele saavad jõulubeebid ja nende vanemad kingiks purgi magusat mett ja pehme kaisuka.

Keskhaigla Sünnitusmajas töötab ikka tragilt edasi ja soovib kõigile rahulikku jõuluaega!