Jooga rasedatele Shuterstock
Lapseootus on eriline ja ilus aeg. Öeldakse, et kõige rohkem saab ema oma lapse jaoks ära teha just siis kui beebi on alles kõhus. Need imelised kuud on täis kauneid hetki. Oled ehk isegi märganud, et sellel ajal oled tavapärasemalt suuremas kontaktis iseendaga ning tundlikum ka oma keha suhtes. Tead mida vajab sinu hing.

PerejaLaps portaal tõi 28. mail toimunud “Jooga rasedatele” videokursuse esimese TASUTA joogatunni lugejani. Vaata kuidas see läks!

Beebiootuse tundides joogatame, mediteerimime, õpime hingama ja lõdvestuma. Teeme spetsiaalseid harjutusteseeriaid mis on mõeldud Sinu keha toetamiseks ja puhastame oma meelt ning tugevdame närvisüsteemi vastupidavus meditatsioonidega. Harjutused võimaldavad avardada vaagnapiirkonda, tugevdada selga ning samal ajal leevendada ka pingeid kehas. Nad aitavad stimuleerida ja tugevdada näärme- ning närvisüsteemi ja parandada verevarstust ning ainevahetust. Läbi voogavate venitusharjutuste õpid oma keha usaldama ning pehmelt ja loovalt liigutama. Joogatunnis on sul võimalik leida sügavam kontakt oma keha, hinge ja kõhubeebiga. Võimalus luua tasakaalu ning harmooniat enda sees ja ümber ning mis peamine, läbi selle aitad ette valmistada oma keha ning meele uue hinge ilmaletoomise maagiliseks kogemuseks.

Juhendaja Merilin Tamme, kes on KRI Sertifitseeritud Teadliku raseduse joogaõpetaja, Kundalini jooga õpetaja, Jooga Doula-Sünnitoetaja, Meditative Healing sertifitseeritud Tervendaja, Loov nõustaja-terapeut.