Beebi põtkib, magab ja neelab. Tema luud tugevnevad. Kõrvad on peaaegu oma kohale liikunud. Lapse kehal on kaks kihti nahka: marrasknahk ja nahaalune kude. Veresooned paistavad endiselt läbi naha ja keha katab lootevõie. Kui ootad tüdrukut, on tema emakas ja munajuhad moodustunud. Poisi genitaalid on nähtavad, kuid ultraheliuuringul võib ta neid ometi peita.

Kuigi selleks võib kuluda veel nädal või paar, pole korduvraseduse korral võimatu, et hakkad nüüd loote liigutusi tundma. Kõhus läheb üha kitsamaks ning mitmed siseorganid surutakse seetõttu kokku. Hingamine muutub raskemaks, sest laps hakkab kopsudele rõhuma. Surve põiele sunnib sind raseduse edenedes aina sagedamini tualetis käima.Sinu organism hakkab rohkem melaniini tootma ja nii võivad su kehale ilmuda tumedamad laigud, mis taanduvad alles mõni aeg pärast sünnitust. Samuti võivad nahal olevad sünnimärgid muutuda tumedamaks.

Madalama vererõhu ja südameveresoonkonna töö aeglustumise tõttu võid tunda peapööritust või isegi minestada. See on normaalne, kuni seda ei juhtu sageli ehk mitu korda päevas. Samas tuleb tähelepanu pöörata ka sellele, kui nimetatud sümptomid ilmnevad väga harva ja tekivad ootamatult. Tavaliselt tunned peapööritust pärast äkilist asendi muutmist, näiteks kui tõused istumast kiiresti püsti. Et seda vältida, peaksid end liigutama rahulikult.