Beebi keha kattev õrn rasvkude aitab juba sooja hoida. Pankreas on tööle hakanud ja toodab hormoone. Lapsel on kulmud, ripsmed ja sõrmed ning ta juuksed kasvavad. Kuju võtab nina, sest moodustuvad kõhred. Lapse kaelalülid on selgelt näha.

Kui ootad poissi, on ta munandid formeerunud ja laskuvad munandikotti. Beebi sisekõrv on välja arenenud ning tagab talle tasakaalutunnetuse. Laps vehib innukalt käte ja jalgadega ning paneb käsi omavahel kokku. Kõige erksam on ta tõenäoliselt siis, kui sa puhkad ja talle mõtled. Kui ta magab, on osa tema unest REM ehk rapid eye movement uni, mil ajutegevus on aktiivne ja silmad liiguvad kinniste laugude all. Samal ajal kuulevad beebi pisikesed kõrvad välismaailma helisid ning tugev müra võib ta üles äratada.

Sarnaselt lapsega kosud ka sina, kuid peaksid end üldiselt veel päris hästi tundma ning küllap jaksad aktiivselt ringi toimetada. Suurem osa juurdetulevatest kilodest kuluvad beebi kasvamisele.

Sa võiksid lapsega rääkida, nii harjub ta sinu häälega juba enne sündi. Paisuva kõhu tõttu suureneb pinge seljale, seetõttu oleks aeg vahetada kõrge kontsaga kingad mugavate madalate vastu ja võimaluse korral hoiduda pikaajalisest püstiseismisest. Ka ära unusta aeg-ajalt jalgu kõrgemale tõsta.