Loode on 7-9 millimeetrit pikk. Välja hakkavad arenema käed, jalad ja nägu. Näos on võimalik eristada tumedaid täppe ehk silmi ja näha on ka kõrvad. Loote nahk on tundlik ja tal tekib võime tajuda puudutust.

Tillukestes labades, millest saavad jäsemed, hakkavad kujunema luud. Peamised organid, nagu süda, neerud, maks, kopsud ja pankreas, on moodustunud ning arenevad edasi. Tekivad beebi esimesed punaverelibled.Lootel on veel nii-öelda saba, kuid see kaob lähinädalatel. Ja kuigi sa seda veel ei tunne, liigub laps sinu kõhus juba aktiivselt ringi.

Kui sul on kunagi aknet esinenud, võib see uuesti välja lüüa. Õrnatoimelise näopuhastusvahendi ja sagedase vee joomisega hoiad olukorra kontrolli all. Abi võib olla ka arsti määratud iiveldusvastastest ravimitest.Väsimus ja uimasus kimbutavad sind endiselt. Kaalus võid olla nii juurde võtnud kui kaotanud - sõltuvalt sellest, kas olid hädas iiveldus- ja oksendamishoogudega või mitte. Väliselt ei ole su rasedus veel märgatav.

Kui sa ei ole end veel arsti või ämmaemanda juures arvele võtnud, tee seda.Kui oled väsinud, siis võimaluse korral tukasta päeval. Ka võiksid jalutada värskes õhus, et koguda endasse positiivset emotsionaalset ja füüsilist energiat - see kulub nii sulle kui sinu sees kasvavale lapsele marjaks ära.