T60 Kids
Kiiresti arenevale Telliskivi loomelinnaku piirkonnale on omased trendikad ja originaalsed kauplused, mis suudavad pakkuda nii vaba aja veetmise võimalust, silmailu kui ka omanäolisi tooteid.

Ainult loetud nädalad tagasi lisandus sellele tugev täiendus kodumaise kaupluse T60 Kids kujul. Avar ja mugav disain üle kahe korruse mõjub külastajatele juba iseenesest värskendavalt ja esteetiliselt ning olulisel kohal on, et iga toote jaoks oleks ruumi ning ei tekiks ülekoormatuse tunnet. Suur pind annab selleks ideaalse võimaluse. Pood pakub nii asjatundlikku nõu klienditeenindajatelt kui ka võimalust rahulikult ja privaatselt kaupu valida. Müüdavate kaupadega harmoneerumiseks on sisemiljöö loodud edasi andma lapselikku pehmust, soojust ning loomulikult rohket ruumi uudistamiseks. Kaupluses esindatud brändidest on välja valitud parimad. Eesmärk ei ole kvantiteet ruumi ja mugavuse arvelt, vaid siiski kvaliteet. Elegantsus võimaldab vanematel koos lastega ennast poes mugavalt tunda, millele aitab omakorda kaasa võimalus kauplusse vankriga sisse sõita. Seejuures saab lapsed, need kõige suuremad asjatundjad, soovi korral mängunurka mängima jätta ja otsustusõiguse vanematele anda.

T60 Kids on multibrändikauplus, kus ühele brändile keskendumise asemel on välja valitud lemmikud parimatest. Brändid on valitud üksteise täiendamiseks, mitte dubleerimiseks. Kvaliteedile lisaks on fookus sellel, et kõik vajalikud tootegrupid oleksid kaetud alates laste uneriietest ning lõpetades kummikute ja talveriietega ning seda alates vastsündinutest kuni 14-aastasteni välja. Väikesed lapsed eelistavad üldiselt mugavust ja värvikirevust, kuid kauplus ei jäta hätta ka vihmajope või pidulikuma triiksärgi otsijaid. Lisaks rõivastele on valikus erinevaid mänguasju nii kodu- kui ka välismaistelt tootjatelt. Skandinaavialikkust ja pastelsust tasakaalustavad lihtsad ja multifilmidest tuntud kirevate piltidega lasterõivad.

Poes on esindatud nii kodu- kui ka välismaised brändid, millest mitmeid leiab Eestis ainult T60 Kids kauplusest. Paljudele on tuntumad tõenäoliselt kodumaised OliverMartin ja Breden Kids, kuid nendele lisaks leiab kauplusest veel brändid Minu Väike Ingel, Amiki Children, Liss, Nannipung, Tudu, Pohla, Lalavuu, Sleepyfox, Omaking, Karloova, KR Stuudio, Wool in Love, Little Sir Ewald, Vippa, Gugguu, Kavat, Gosoaky, Kite, Ebbe, Derhy Kids, Minikane, Poco Nido, Condor, Bisgaard ja Donsje. Kaugemal elavatele inimestele tullakse kauba saatmise asjus kenasti vastu ning kõige vahetumad uudised ja uued tooted leiavad kajastust T60 Kidsi Instagrami lehel.

Ole kursis kaupluse tegemistega kodulehel, Facebookis ja Instagramis.