Loote Ultraheliskriining OÜ
Loote Ultrahelikeskuses tehakse 3D- ja 4D-ultraheliuuringuid. Meie poole on põhjust pöörduda, kui sinu rasedust jälgival arstil on tõsine kahtlus, et sinu lapsel on kaasasündinud arengurike või tal esineb üsasisene kasvupeetus.

Vajaduse korral kombineerib Loote Ultrahelikeskus ultraheliuuringul saadud teavet sinu vereanalüüsidega, loote tuumamagnetresonantsuuringu (MRT) ja/või kromosoomi- ning geenianalüüsiga – nii on võimalik anda täpsemat teavet arengurikke olemusest ja selle mõjust lapse arengule.

Keerulisemate arengurikete korral teeb Loote Ultrahelikeskus lisaks Eesti kolleegidele koostööd ka Fetal Medicine’i tippspetsialistidega eri riikides. Loote Ultrahelikeskusse võib tulla ka siis, kui otsest terviseprobleemi ei ole, kuid soovid saada kinnitust, et tulevase ilmakodanikuga on kõik hästi.

3D ultraheliuuring

Südame ECHO

Loodete arengurikked

Loote Ultrahelikeskus pakub oma patsientidele erinevaid uuringuid:
• OSCAR-testi koos varase loote arengurikete skriiningu ja preeklampsia riski hindamisega;
• loote väärarengute, südamehaiguste, kesknärvisüsteemi- ja seljaajuhaiguste diagnostikat;
• loote kasvupeetuse skriiningut, õigeaegset avastamist ja jälgimist;
• preeklampsia skriiningut, riskigrupis olevate rasedate jälgimist ja preeklampsia õigeaegset avastamist;
• enneaegse sünnituse skriiningut, riskigrupis olevate rasedate jälgimist ja vajadusel emakakaela õmbluse panekule suunamist;
• mitmikraseduse kui riskiraseduse süvendatud ultrahelipõhist jälgimist, loodete selektiivse kasvupeetuse ja kaksikute vahelise transfusioonisündroomi varajast avastamist;
• rasedate günekoloogipõhist jälgimist raseduse ajal kuni sünnituseni.

Dr Marek Šois

Loote Ultrahelikeskus pakub koostöös USA Natera laboriga mitteinvasiivseid raseduseelseid (Horizon test), rasedusaegseid (Panorama test, Vistara test), rasedusejärgseid (Anora test) kromosoomhaiguste ja geenihaiguste teste.

Loote Ultraheliskriining OÜ
Tegevusluba L03850
A. H. Tammsaare tee 47
Tammsaare Ärikeskus, Tallinn
tel 656 6162, 521 0046
www.ultraheli.ee