Mõnus ja soe puidust trummel keerleb vastu keha ja vabastab sinna kogunenud pingete koldeid otsekui võluväel. Hea tervise ja kaunima keha nimel kogub see Eestis enneolematut populaarsust.

Eestimaad on tabanud rullmassaaži hullus, mille pani käima Beautiful Me kehasalong kõigest aasta tagasi oma esimese täisteenust pakkuva nutisalongiga, mis nüüdseks on levinud üle Eesti. Neli rullmassaaži salongi kolmes linnas ja tuhandeid kliente on tõestanud protseduuri kiiret ja tõhusat toimet. Sentimeetrid kaovad ning mis kõige tähtsam: enesetunne paraneb ja energiat tuleb juurde, sest organism on puhtam ja tervem.

Mis on rullmassaaž?

Lihtsalt öeldes paneb rullmassaaž kehas süsteemid tööle ja viib kehast välja sinna mittesobivad jäägid. Katkised rakud, kogunenud jääkained ja muu kehale kahjulik jääb sageli kehasse kinni ning rullmassaaž aitab need kehast välja viia. Infrapunaga varustatud masina trummel keerutab mõnusalt vastu kehakumerusi just sellise tugevuse ja kiirusega, nagu inimesele endale parem tundub. 15 erinevat poosi töötavad läbi kogu keha ning rullmassaažiga alustajatel võib järgmine päev olla tunne, nagu oleks intensiivse treeningu läbinud. Samas on keha pingetest vaba ning enesetunne on hea.

Inga Lunge personaalseks juhendajaks!

Kuna rullmassaaž paneb keha jääkained väljutama, siis on tähtis juua vett, mis aitab kehal puhastuda ja selle kaudu kehal paremini toimida. Beautiful Me kehasalongist saab kohapeal kogu protseduuriks vajaliku, nagu treeningriided, pudelivesi ja personaalne nutikas juhendaja, kelleks on Inga Lunge virtuaalne kehastus!

Rullmassaaži pikk tee Eestisse

Rullmassaaži algeline masin leiutati juba aastal 1927 ning aktiivne kasutus on dokumenteeritud 40ndatel, mil jõusaal ja ilutööstus selle avastatud hea toime pärast enda tiiva alla haarasid. Tänaseni ei ole Eestis kahjuks olnud kedagi, kes selle protseduuri mõju inimestele tutvustaks. Beautiful Me kehasalong on võtnud endale kohustuseks teavitada inimesi rullmassaaži vajalikkusest ja kasulikust toimest, millega saab igaüks end hoida hea tervise ja enesetunde juures. Nii arstid kui ka treenerid on nüüd Beautiful Me kehasalongi sõbrad ja püsikliendid.

Sõna rullmassaaž võeti esmakordselt kasutusele 2017. aastal ning seda just Beautiful Me kehasalongi poolt, et lihtsalt ja arusaadavalt tuua inimesteni tõhus ja efektiivne protseduur, mida varem nimetati mitmete keerukate nimedega. Lihtsuses peitub võlu – seda tõestab ka see, kui arvukalt on sõna rullmassaaž kasutust leidnud üle Eesti. Justkui hea viirus, mis nakatab üha uusi ja uusi inimesi rullmassaaži efektiivse ja kehale kasuliku toimega.

Tõhus ja taskukohane

Lümfide töö tähtsus organismis on vähese informeerituse tõttu kahjuks paljudele inimestele veel teadmata ja halva lümfisüsteemi töö tõttu saavad alguse paljud tervisehädad. Kallid protseduurid on paljudele kättesaamatud, kuid rullmassaaž on taskukohane ja omab ka tõhusamat toimet. Lisaks on tunniajaline protseduur ka suurepärane elamus, sest Beautiful Me kehasalongide kodune hõng ning teenindus annab positiivse laengu kogu edasiseks päevaks.

„Ma ei osanud arvatagi, et selline masin olemas on. Tavamassaaži mudimine ei saa ligilähedalegi,“ lausus suurt kasvu eesti mees pärast rullmassaaži. Loomulikult oli ta kohale tulnud tänu oma naise initsiatiivile, sest nagu tavaliselt ikka mõtleb eesti mees tervisele ikka siis, kui liiga hilja. Ehkki tundub, et see on järjest enam muutumas ja ka mehed leiavad tee Beautiful Me kehasalongi rullmassaaži.

Beautiful Me kehasalongides on igas asukohas ka nii-öelda sõprade tuba, mis on just sobilik koos kaaslase või sõbrannaga tervise kogumiseks. Koosveedetud aeg on seda ideaalsem, kui see on veedetud privaatselt ja oma tervise heaks.

Tee proovi!

Kes seda innovaatilist, samas nii ammu aega tagasi leiutatud protseduuri pole veel proovinud, siis tasub seda oma tervisesse investeerimiseks kindlasti teha. Beautiful Me kehasalongi soe ja hubane vastuvõtt ning mõnus atmosfäär paneb igaüht tundma, nagu läheks parima sõbra juurde, kus ollakse alati oodatud.

Vaata ka lõbusat videot ja loe detailsemalt rullmassaaži toime ja kasulikkuse kohta Beautiful Me kehasalongi kodulehelt: www.kehasalong.ee