Laulustuudio Fa-Diees
Sügisel Vanemuise teatris esimest korda lavavalgust näinud keskkonnateemalist muusikali "Eksinud haldjad" saavad koolijütsid vaadata nüüd mitmes linnas.

Noortest näitlejatest koosnev trupp jutustab põnevat lugu Eesti loodusest kokku kuues linnas: Tartus, Tallinnas, Põlvas, Valgas, Kohtla-Järvel ja Türil. Mis võib juhtuda, kui me oma suurt rikkust ei hoia, saab teada, kui tulla vaatama etendusi veebruaris ja märtsis. Lisaks keskkonnahoiule tähtsustab muusikal sõprust ja aeg-ajalt iseendasse vaatamist.

Laulustuudio Fa-Diees

„Eksinud haldjates“ teevad kaasa tuntud noored talendid, kes on osalenud juba üsna mitmetes Vanemuise etendustes ja tuttavad ka televiisorist või kinolinalt: Mikk Kaasik, Kaspar Kiisk, Reneli Husu, Lee Holm ja „Väikeste hiiglaste“ finaali jõudnud Stella Seim.

Etendustele on teretulnud kõik klassid, kes plaanivad sel õppeaastal käsitleda keskkonnahoidu, aga ka niisama muusikasõbrad.

Pileteid kasvõi kogu klassile saab osta Piletimaailmast või laulustuudiost.

„Eksinud haldjad“ on laulustuudiole Fa-diees juba neljas lastemuusikal. Varasem
„Pöial-Liisi“ oli Eesti Kultuurkapitali aasta teo nominent ja „Muinasjutt klaaskuulist“ pälvis üleriigilisel laste- ja noorte muusikaliteatrite festivalil Grand Prix.