Illustratsioon: Elina Kasesalu Hele-Mai Alamaa
Katrin Siska poleks Katrin Siska, kui ta ei teeks kõike hooga – musitseeriks või joogataks, surfaks või kokkaks, kantseldaks last või annaks mehele musi.

Kui Katrin Siska (32) kaheksa aastat tagasi Ladina-Ameerika lavalaudadel Vanilla Ninjaga esines, nautis ta seda kuulsushetke täiel rinnal. Nüüd avastab Katrin entusiastlikult maailma oma poja ­Alexandri (2 a 7 k) ja ärimehest elu­kaaslase Kristjan Varikuga (36), skateboard jalge all ja surfi­varustus üle õla. “Elu on elamist väärt,” lausub­ Katrin talle omase vankumatu kindlusega.

Oma eelnenud ametites Tallinna linnapea nõuniku ja Lindakivi kultuurikeskuse direktorina üritusi korraldades saadud kogemused kuluvad nüüd, lapsega tegeldes ja uusi töiseid projekte­ käivitades marjaks ära. “Eks see praegune ajajaotus ja elukorraldus ole nagu ristsõna, mille kallal tuleb pead murda, samas pakub põnevat väljakutset. Tuleb osata nautida protsessi!” lausub Katrin lõbusalt, juhatades nagu dirigent orkestrit – suunates ühe käega poega ja teisega meest, et nii kodus, töistes ettevõtmistes kui ka puhkehetkel kõik laabuks.

Mees muinasjutust