Breden Kids 4. sünnipäev Aparaaditehases Foto: Gabriela Liivamagi, Breden Kids
Populaarne lasteriietebränd Breden Kids tähistas sel nädalavahetusel oma 4. sünnipäeva suure ostupeoga Tartus. Aparaaditehases toimunud pop-up üritus tõi kohale sadu fänne üle terve Eesti ning tuju hoidis päevajuhina üleval Henry Jakobson blogist „A Mida Henry Teeb“. Muusikalist meelelahutust pakkusid ansamblist Curly Strings tuntud muusikud ja lapsevanemad Eeva ja Villu Talsi. Külalised said osa sünnipäevamelust muffinite ja loosimistega.

„Oleme südamest tänulikud kõikidele armsatele inimestele, kes võtsid selle aja, et meiega koos tähistada. Me oleme täna siin tänu meie fännidele, kes meid jätkuvalt usaldavad, annavad meile positiivset energiat ja väga väärtuslikku tagasisidet, et oma tooteid veelgi paremaks teha,“ sõnab Breden Kidsi omanik Merle Leemet. „Meie jaoks on väga olulised väärtused, mida tooted kannavad. Loomulikult on tähtis, et need oleks praktiliste lõigetega ja mugavad, aga samuti on meie jaoks väga oluline, et toodaksime rõivaid vastutustundlikult, eetiliselt ja jätkusuutlikkult ning ohututest materjalidest“ loetleb ta Bredeni põhimõtteid.

„Tooted on arenenud vastavalt sellele, mille järele mina emana olen vajadust tundnud,“ kinnitab Merle. „Me proovime teha selle väikese mässaja kasvatamise natukenegi kergemaks, pakkudes läbimõeldud lõigetega kvaliteetsetest materjalidest Eestis disainitud lasterõivaid." Nelja aastaga Eesti perede südamesse jõudnud lastebrändil on suured plaanid: „Tahame jõuda kaugemale kui vaid meie armas Eesti. Lisaks olen emana hakanud puudust tundma ka funktsionaalsetest riietest koolilastele, seega on mõtted mõlkumas ka suuremate suuruste suunal.“

Vaata galeriid ja saa osa mõnusast sünnipäeva saginast!

Breden Kids on Eesti perefirma, mille omanikeks on kolme lapse vanemad Merle ja Erko Leemet. Breden sai alguse vajadusest praktiliste mütside järgi, mis püsiksid peas, hoiaksid kõrvad soojas ning oleksid kvaliteetsest kangast. Tänaseni on kõige populaarsemaks kujunenud patenteeritud lõikega müts-sallid.