Foto: Shutterstock
Emad-isad, onud-tädid, vanaisad-vanaemad - haarake oma võsukesed kaasa ja tulge veetke koos lastega 19.l augustil mõnusad tunnid kaunis looduses. 10 kilomeetri pikkune maastikurada kulgeb Kõrvemaa looduskaitsealal ning on sobiv lapsevankriga läbimiseks. Loomulikult võib pisipere olla ka lapsekandmiskotis või omal jalal kõndida.

Lastega Kärumaratonile!

Aega ei võeta ja võistlust ei toimu - olulisem on mõnus kulgemine, looduse nautimine ja rõõm koos lapsega liikumisest. Nii võistluskeskuses kui ka rajal ootab kärumaratoonareid mõnus Pere ja Kodu lasteala. Koostöös Mamas' Heaven beebitelgiga on loodud mugavad võimalused imetamiseks, mähkimiseks, puhkamiseks ja mängimiseks. Kõik selleks, et päev oleks meeldiv nii suurtele kui väikestele.

Registreerimine on avatud kuni 15. augusti õhtuni. Kõikidele registreerunutele väljastatakse kohapeal lapse nimega stardinumber, mille saab kinnitada vastavalt soovile kas vankri, kandekoti või lapse riiete külge.

Kärumaraton toimub Kõrvemaa elamusmaratoni raames. Elamusmaratonid on Eesti suurim kepikõnni- ja käimismaratonide sari, mis pakub osalejatele motivatsiooni liikumiseks suvises Eesti looduses.

Vaata lisa:

http://www.elamusmaratonid.ee/elamusmaratonid-2018/1-karumaraton

http://www.elamusmaratonid.ee/elamusmaratonid-2018/1-korvemaa-kepikonni-ja-kaimismaraton

Maraton ei küsi vanust - tule ja läbi oma lapsega tema elu esimene maraton!