Reval Cafe pannkoogihommik
Pühapäeval, 13. oktoobril ootab Mõmmi kõiki peresid ja eelkõige lapsi Rävala pst Reval Cafesse. Lisaks maitsvatele pannkookidele saab Mõmmiga koos joonistada ja mängida.

Pannkoogihommik Mõmmiga Reval Cafes (Rävala pst 3)toimub pühapäeval, 13. oktoobril kell 10-12.00. Kavas on Mõmmiga joonistamine, mängimine, laulud ja muusika ning täheõpe koos Mõmmi Aabitsaga.

Kes soovib Mõmmi ja sõprade tegemistega rohkem kursis olla, siis vanad sõbrad on tagasi, seekord teatrilaval.

See oli pool sajandit tagasi kui Heljo Mänd kirjutas „Mõmmi ja Aabitsa“ ning Mõmmi ja tema sõbrad televisioonis üles astusid.

Üks kooliaasta on kooliskäijatel Karu-Katil ja Karu-Matil, Rebase-Reinul, Jänku–Jutal, Hundi-Uugul ja Hundi-Uudul läbi saanud ning Mõmmi koos Mõmmi-Beebiga on kõik tähed tänu neile kenasti selgeks saanud! Pealegi saab Mõmmi seitsmeseks ja läheb sügisel kooli! Nii tähtsate sündmuste pidulikuks tähistamiseks korraldab Rebase-Rein Mõmmi isale ja emale väikese kontserdi, mida lausa peab kuulma. Tule ja vaata, mis toredad seiklused juba vanu tuttavaid veel ees ootavad.

Pannkoogihommik on loomulikult tasuta ja etenduste piletid on müügil Piletilevis.

Lavastuses teevad kaasa juba Mõmmi tegelastena tuntuks saanud armastatud näitlejad – Ivo Eensalu, Katrin Karisma, Raivo Rüütel, Ene Järvis, Külli Reinumägi, Tõnis Rätsep, Tõnu Saar, Paul Laasik jt