.
Ilus naeratus on sinu esmane visiitkaart. Seepärast tasub hambasõbralikule toitumisele ja tavapärasele pesule lisada veel üks kasulik harjumus.

Hambapesu kaks korda päevas on minimaalne, mida saame oma hammaste ja suu heaks teha. Lisades sellele rutiinsele tegevusele suuvee kasutamise harjumuse parandad oluliselt oma hammaste välimust ja üldist olukorda.

OralFluxi suuloputusvahendid on hammastele kasulikud, sest tänu fluoriidi sisaldusele (0,2% NaF täiskasvanute ja 0,05% NaF lastele mõeldud tootes) tugevdavad need hambaemaili ja paljastunud juurepinda, aeglustavad ja peatavad juba tekkinud kaariese ning suudavad parandada ka väiksemaid hambaauke.

Lisaks värskendab OralFluxi suuvesi hingeõhku ning lisab süljele antibakteriaalset toimet. Suuvesi pääseb sügavamale igemevakku ja hammaste vahele kui ükski teine suuhooldusvahend (hambapasta, -niit või -hari), viies sinna vajalikke raviaineid. Samuti suurendab OralFluxi suuvee kasutamine hambapasta toimet ning viib raskesti ligipääsetavatest kohtadest välja toidujääke. OralFluxi suuveega tasub ka kurku kuristada – sel viisil on võimalik ka eemaldada mikroobe nii kurgust kui ka mandlitelt. Need võivad tihti olla halva hingeõhu põhjuseks.