Facebook / Justine Tuhy Photography
Kui tavaliselt on vastsündinute pildistamise eesmärk püüda kaadreid, kus paarinädalased beebid ingellike näoilmetega punutud korvides lebavad, siis ühe Ohio paari beebitütreke on kuulsust kogumas täpselt vastupidise pildiga. Beebifotograaf Justine Tuhy'l läks nimelt korda klõpsata hirmnaljakas foto, mis nüüd internetti kulutulena vallutab.

Haruldase foto autori sõnul oli tegu täiesti hariliku fotosessiooniga, välja arvatud see, et tita oli terve 90 minuti vältel ärkvel ega toonud kuuldavale piuksugi. "Just täpselt sellise näoga ta mind kogu aeg vaataski!" naerab Tuhy. "Kui beebi niivõrd ärkvel on, mõtlen ma alati sellele, et huvitav küll, millest tema praegu mõtleb? On tal tore või tüütu?" kirjeldab ta oma tundmusi. "Minul polnud vaja selle imelise foto saamiseks midagi teha, beebi tegi oma naljakate näoilmetega ise kogu töö ära. Mul on nii hea meel, et sain olla osa selle erilise momendi sünnist ning luua sellele perele mälestus terveks eluks!"

"Ta on meid esimesest päevast alates paika pannud," muigab lapsukese isa Christian. "Luna ongi enamus ajast kas eriti kurja näoga või siis lihtsalt äärmiselt mitte vaimustunud," lisab ema Lori. "Saime päris korraliku kõhutäie naerda, kui esimest korda neid pilte nägime," nentisid mõlemad, lisades juurde, et neil pole selle vastu midagi, et nende võsuke tervele maailmale naeru ja nalja pakub. "Meie laps on saamas sama kuulsaks meemiks kui "Troonide mängu" tegelased ja beebi Yoda!"

Vaata pilti: