Kalev Lilleorg
Grete Griffin (neiupõlvenimi Šadeiko toim.) tunnistab värskes Kroonikas, et kui seni oli ta ennast defineerinud õpilase ja sportlasena, siis tütre sünd pani mõistma, et elus on palju muud. Peagi saab Gretest kahe lapse ema — Gloriale sünnib septembris õde ning kokku soovivad Griffinid saada kolm last, kellest üks võiks olla poeg, kellele tippjalgpallurist isa Robert Griffin III saaks pärandada oma jalgpallikire.

2. juulil kaheseks saanud Gloria mõistab nii eesti kui inglise keelt, sest kuigi Robert suhtleb tütrega inglise keeles, siis Grete räägib emakeeles ja suureks abiks on eestikeelsete sõnade omandamisel ka raamatud, mida Grete tütrele ette loeb.

"Gloria on olnud kõige parem ja eeskujulikum laps," õhkab Grete ning nendib, et ei tea, millega on sellise õnnistuse ära teeninud. "Võime Gloria kaasa võtta ka kohtingutele ja isegi kinno," kirjeldab Robert enda ja Grete omavahelist kvaliteetaja veetmist ning lisab, et vajadusel hoiab tütart ka Roberti ema või paari sõbrad, kuna USAs pole vanemapuhkust ette nähtud ja vaid tänu Griffinite varalisele kindlustatusele saab Grete kodune olla.

Loe edasi värskest Kroonikast!