Unsplash
Üht šotlannast jumestuskunstnikku tabas hiljuti tragikoomilise üllatus, kui ta avastas, et üks ta tähtsamaid töövahendeid on sattunud väga valedesse kätesse. Nicola Jacksoni nimeline nelja lapse ema pidi nimelt korraga nii naerust kui nutust pikali kukkuma, kui ta 5-aastane tütar Chloe vägagi ekstravagantse jumestusega ühele poole oli saanud, vahendab Daily Mail.

Imetabase looki juurde kuulus musta lauvärviga üle võõbatud silmnägu, mida ilmestasid siin-seal sädelevad roosad ja oranžid glitterilaigud. Nicolal oli küll väga kahju oma Jeffrey Star Jawbreaker sarja kuuluva 70-eurose lauvärvipaleti hävingust, ent pidas tütre meigišedöövrit liiga naljakaks, et pahandada ning tegi selle asemel sündmusest hoopis meeleolukaid pilte. Otse loomulikult hakkasid fotod kõigis Suurbritannia portaalides levima, tuues naisele üleöö ohtralt kuulsust, mille üle tal alustava jumestuskunstnikuna väga hea meel oli.

"Küllap on Chloe piisavalt palju näinud, kuidas ma iseennast jumestan," analüüsis Nicola juhtunut. "Kuna mulle meeldivad ekstravagantsed fantaasiameigid, siis pole sugugi imekspandav, et ta otsemaid julgeid toone kasutama hakkas. Ta poleks ju minu tütar, kui poleks minu lemmikvärve kasutanud. Ja need muidugi ka totaalselt ära hävitanud!" naeris ta. "Ilmselgelt on mu tütar väga andekas!"

Naise sõnul on täiesti võhivõõrad inimesed pärast artiklite ilmumist uurinud, miks ta tütrega ei pahandanud. "Imestatakse, et nii kallis meigipalett ja ei saanudki karistada...Aga see oli ju nii naljakas! Jumestusvahendid on asendatavad, sellised mälestused aga ei ole," kinnitas Nicola veendunult ning lisaks, et ainsaks probleemiks kogu olukorra juures oli üksnes see, et kulus nii mõnigi päev enne, kui tugeva pigmendiga dekoratiivkosmeetika tütre näolt maha kulus.

Väidetavalt on pärast loo kajastamist Jawbreaker meigipalettide müük Suurbritannias hüppeliselt kasvanud. 32-aastasel Nicolal on lisaks meigihimulisele Choele veel kolm tütart.

Vaata hirmnaljakaid pilte Daily Mailist!