Instagram
Paar päeva tagasi leidis Hiiumaa praamil Leiger aset õnnelikult lõppenud õnnetus, kui üks pisipõnn oma kalli kaisumõmmi laevalt maha minnes praami mängutuppa unustas. Käivitus ulatuslik otsinguaktsioon, mis lõppes rõõmustavalt kõigile osapooltele — ka mahaunustatud karupoeg Puhhile, kes tagasi oma väikese omaniku kaissu rändas!

Kolmapäeval postitas üks murelik ema Facebooki gruppi Hiiumaa Heaks abipalve, kus kurtis, et lapsel on lemmik mõmmi laste mängutuppa ununenud. "Oleks tore, kui kuidagi saaks kätte, sest laps õnnetu," kirjutas ta. Otsemaid asusid osavõtlikud kodanikud nõuandeid jagama, mõned soovitasid pöörduda klienditeenindusse, teised lubasid praamil silmad lahti hoida. Sekkus ka Leigeri perenaine, kes samuti mõmmikut otsima asus.

Facebook

Kuna mängutoa lähistel alanud päästeoperatsioon esialgu tulemust ei andnud, hakkasid juba saabuma ka lahked pakkumised, milles lubati samasugune karupoeg Puhhi mänguasi õnnetule lapsele niisama ära anda. Lõpuks leidis siiski üks abivalmis härrasmees veidi räsitud välimusega mõmmi Leigeri restoranist ning toimetas perekonnale tagasi. Lõpp hea, kõik hea!