Kõigepealt kooritakse keha suhkrukoorijaga. See protseduur toimib mikro-massaažina ja elustab nahaalust mikrovereringet. Foto: Shutterstock
Kellel rammusad talvekuud on siia-sinna polstrit kasvatanud ja tselluliitki kintsudel ülbitsema hakanud, on paras aeg mõelda protseduuridele, mis aitavad suvele reipamalt vastu minna. Toimetaja Tiina Kruus (56) proovis omal nahal järele, kuidas toimivad salongihooldused ning kas ka kodustest kreemipotsikutest võib salenemisel tõhusat tuge saada.

Pärast turvalist külma aega, kus kõikvõimalikud kerevoldid puhkasid talveund lohvakate riiete ja tihedate teksade varjus, on aeg astuda kevadesse, kuhu kuuluvad õhemad riided, paljastavamad lõiked ja rannamõnud.

Võimalusi oma keha jälle pisut enam trimmi saada on siin kaks – kas hakkad ise ennast utjama või palud proffide abi. Mõlemad toimivad, kui asi põhjalikult ette võtta. Profiprotseduurid on kulukamad, aga sinuga tegelevad asjatundjad pikalt ja põhjalikult. Koduse hoolduse plussiks on võimalus teha seda endale sobival ajal ja soodsamalt.

Paar sentimeetrit kadunud!