.
Suvepuhkus on seljataga, peaksid tundma end värske ja puhanuna, aga peeglist vaatavad vastu tuhm jume ja kuiv juus. Nüüd on aeg oma keha taas vääriliselt kohelda ning kinkida endale turgutav restart!

Väsinud nahk ja juuksed on tingitud nii keskkonnast, kus puhkusel olles viibime, kui ka hooletusest, millega suvitajad sageli nahahooldusesse suhtuvad. Kellel ikka jagub aega kodusteks spaaprotseduurideks, kui pikad valged suveööd kutsuvad välja melu nautima? Ning ei hakka ju selleks, et vaid korraks päikese kätte minna, SPF-kreemi peale kandma… Vead on tehtud ja käes aeg need parandada.

Janustele juustele

Keskkonnategurid mõjuvad laastavalt nii nahale kui ka juustele. Päike, soolane mere- ja kloorine basseinivesi ning tuul kuivatavad juukseid, muutes need otsast lõhenenuks. Kui sa pole seda ära hoidnud kaitsvate spreide ja peakatetega, tuleb tegeleda tagajärgedega.

Esimese sammuna käi juuksuri juures, sest kui katkised otsad on ära lõigatud, juukseid maskitatud-turgutatud ning ehk ka värvi pisut elavdatud, tunned end juba uue inimesena.

Õnneks saad ka kodus juuste turgutamiseks palju ära teha. Korralikult niisutav šampoon ja palsam peaksid vannitoas olema nüüd kindlal kohal. Kui eelistad pigem kohevust andvaid või värvikaitsega šampoone-palsameid, lisa nende sekka tõhusalt toitev juuksemask või juustesse jäetav palsam, mis juuksed uuesti läikima lööks ja neid pikka aega niisutaks. Lõhenenud otsad saavad lohutust juukseotsaseerumitest ja -õlidest.