Erakogu
Eile, 9. jaanuaril sai Fitlap.ee toitumiskava 5-aastaseks. Fitlap pakub klientidele veebipõhiseid toitumisprogramme, millega on tänaseks liitunud üle 200 000 kasutaja.

Fitlap on kindlasti Eesti üks populaarsemaid toitumiskavasid, hiljuti tuldi välja ka uue funktsiooniga – stardikas. See funktsioon kombineerib automaatselt kokku kõige odavamad, lihtsamad ja kiiremad toidud. Koosneb stardikas ainult 22 kõige lihtsamast toiduainest, söögivalmistamisele kulub päevas kõigest 20 minutit ning toidukorv muutub nii odavaks kui võimalik. Lisaks sellele ei ole nende retseptide valmistamiseks vaja erilisi kokandusoskuseid.

Fitlap.ee looja Heikki Mägi sõnul jääb tervislik toitumine sageli just keerukuse ja kulukuse taha. Ollakse arvamusel, et selleks, et tervislikult süüa, peab hommikust õhtuni pliidi ääres seisma ning kasutama keerulisi ja kalleid toiduaineid.

"Fitlap.ee tulevikuvisoon on teha tervislik toitumine kõigile kättesaadavaks - sellega saab hakkama nii maal elav vanaema kui ka oma eelarvel silma peal hoidev perekond," lisas toitumiskava looja Heikki Mägi. "Toitumine mõjutab absoluutselt kõike meie ümber - nii emotsioone, energiataset kui ka enesekindlust. Tulemuseks rõõmsam Eesti," selgitab ta.

Sünnipäeva puhul kingib Fitlap kõigile inimestele tasuta toitumiskava, mille leiab SIIT!