Proovi intensiivset treeningut naistele – Hiit & Boxing For Ladies. See on kooslus HIIT-ist (High Intensive Interval Training) ja Tai poksist. Tegemist on unikaalse kontseptsiooniga, mis tagab sulle intensiivse, tõhusa ja vaheldusrikka treeningu.

Trenn on üles ehitatud erinevatele üldfüüsilistele harjutustele ning võitlusspordile. Tai poks juba ise on füüsiliselt väga arendav, sest see ala nõuab palju koordinatsiooni ning mõte peab pidevalt kaasa töötama. Antud videotrennis tuleb lööke sooritada üksi.

Hiit & Boxing For Ladies treeneriks on Merit Aamisepp. Merit on noor tulihingeline spordinaine, kes püüab panna kõiki ümbritsevaid inimesi veelgi rohkem enda tervisele tähelepanu pöörama. Sport, tervislik eluviis ja toitumine ning kõik sellega seonduv on tema kirg, hobi ja töö. Ta omab FAF Personal Traineri litsentsi ja on kikkpoksi treener. Ta on sporti teinud pea terve oma elu ning kõik teadmised ja kogemused kokku pannes lõi brändi Hiit & Boxing For Ladies, et tuua naisteni võitlusspordi distsipliin ning loomulikult ka sellega kaasnev hea füüsiline vorm.

Head treenimist!