Hanna Martinson
Mitmed kodumaised tuntud kaunitarid said sel nädalal tõeliselt musta üllatuse osaliseks. Lauljannadel Lepatriinu ning Laura Prits, näitlejannal Hanna Martinson ning mitmetel teistel staaridel avanes võimalus esimeste hulgas maitsta Black Food Festivali toiduauto menüüsse kuuluvaid musta värvi toite, mida kõik soovijad juba järgmisel nädalal Tallinnas ja selle lähiümbruses proovida saavad.

“Mulle meeldib see, et kui tavaliselt püütakse smuutid teha hästi ilusad ja värvilised, siis see on must smuuti!” üllatus Hanna Martinson. Ka musta baod süües ei suutnud ta emotsioone tagasi hoida. “Oi kui hea!” leidis naine.

Kõik soovijad saavad musti toite mekkida juba 11.-15. maini, täpne menüü ja ajakava on leitav www.blackfoodfest.ee. Toidud tuleb kindlasti eelmisel päeval veebi kaudu ette tellida.

Lepatriinu avaldas aga Instagramis, et käis möödunud novembris toimunud Black Food Festivali üritusel ning ostis sealt kaasa suure kasti musti donutseid. “Õhtuks olid kõik otsas,” tunnistas laulja ning rõõmutas, et sai nüüd taas hõrku maiust süüa.

Laura sattus vaimustusse nii mustast
burgerist kui ka muudest põnevatest valikutest. “Ma tahaks rõõmust nutta ja
naerda korraga,” tunnistas naine.


Kõik
soovijad saavad musti toite mekkida juba 11.-15. maini, täpne menüü ja ajakava
on leitav
www.blackfoodfest.ee. Toidud tuleb kindlasti eelmisel päeval
veebi kaudu ette tellida.