Scanpix
Hiljuti teatas maailma suurim luksuskaupu tootev kontsern LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton S.A, et nad hakkavad seoses koroonaviiruse pandeemiaga tootma hüdroalkohoolseid geele. Kätepuhastusvahendite tootmisest andis teada ka maailma üks suurimaid ilukaubamärke L'Oreal.

Ilukaubamärk kasutab oma tehaseid, et anda endapoolne panus nii kätedesinfitseerijate kui ka hüdroalkohoolsete geelide tootmisesse. Tegemist on kahe tootega, millest on üleilmse kriisi ajal puudus.

Lisaks teatas L'Oreal, et kavatseb oma fonde kasutada selleks, et toetada abivajajaid miljoni euro suuruse summaga. Raha jaotatakse ära partnerühingute vahel, kellele pakutakse lisaks ka kätepuhastusvahendeid, mis on mõeldud meditsiini- ja sotsiaaltöötajatele ning teistele vabatahtlikele.

LOE LISAKS: Kuulsates Prantsuse parfüümitehastes hakatakse tootma kätepuhastusvahendeid

"Selles erakorralises kriisiolukorras on meie kohustus panustada kõikvõimalikel viisidel ühise heaolu nimel," selgitas L'Oreali president ja tegevjuht Jean-Paul Agon. "Läbi nende žestide soovib L'Oreal väljendada oma tunnustust, toetust ja solidaarsust kõigile, kes töötavad erakordse julgusega pandeemia vastu võitlemisel."

Allikas: Glamour

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!