Scanpix
Sarnaselt meie kõigiga, on kodune isolatsioon pööranud ka näitlejanna Jane Fonda mugavate riiete usku, kuid tegemist ei ole tavalise dressikomplektiga...

Instagrami fotodel poseerib näitlejanna halli värvi dressikomplektis, mille külgedel jookseb vikerkaarevärvides triip, kus seisab korduvalt sõna "Fonda".

Tegemist ei ole tavalise dressikomplektiga, vaid eksemplariga, mille saab endale soetada 84,99 dollari eest Crafted LA lehelt. Makstud summa läheb annetusena näitlejanna poolt eestveetavale Fire Drill Friday aktsioonile, mille eesmärk on sundida poliitikuid tähelepanu pöörama kliimaprobleemidele, ja One Fair Wage fondile, mis seisab miinimumpalgaga töötajate õiguste eest.

"Iga ost aitab võidelda kliimamuutuste vastu ja toetab teenindussektoris töötavaid inimesi, kelle sissetulekud kannatavad koroonaviiruse tõttu," selgitab Fonda postituse pealkirjas.

See ei ole esimene kord, kui näitleja kasutab moodi poliitilise seisukoha võtmiseks. Fonda on korduvalt jäänud Fire Drill Friday aktsioonidel kaamera ette erkpunase mantliga, millest on meedias lausa protestisümbol saanud.

LOE LISAKS: Kuidas näitlejanna Jane Fonda erkpunasest mantlist sai protestisümbol

Allikas: Vogue

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!