Scanpix
Pühapäeva õhtul jagati Los Angeleses Screen Actors Guildi aastapreemiaid (SAG Awards) ehk ekraaninäitlejate gildi auhindu, millega näitlejad andekaid kolleege tunnustavad. Kunagine Hollywoodi lemmikpaar Jennifer Aniston ja Brad Pitt, kes mõlemad galalt auhinnaga lahkusid, ajasid interneti oma taaskohtumisega pöördesse.

Brad Pitt võitis parima kõrvalosa preemia filmi eest "Ükskord Hollywoodis" ja viskas oma tänukõnes muuhulgas nalja, et saab selle saavutuse kirja panna oma Tinderi profiilile.

Jennifer Aniston pälvis auhinna parima naispeaosa eest teledraamas "The Morning Show".

Auhindadest enim pälvis sotsiaalmeedias aga tähelepanu endiste abikaasade taaskohtumine, mis internetis palju kajastust on leidnud. Fotod Anistonist ja Pittist on fännidele rohkelt kõneainet ja lootust pakkunud, et ehk leiavad need kaks taas tee teineteise juurde.

Jennifer ütles ajakirja Elle tänavuses jaanuarinumbris, et mõlemad tema abielud on olnud edukad. "Ma ei tunneta mingit tühjust. Tõepoolest mitte. Mõlemad mu abielud on olnud minu arvates väga edukad. Ja kui need jõudsidki lõpule, sai see otsus tehtud sellepärast, et me valisime olla õnnelikud, ja mõnikord ei eksisteeri õnn enam endisel viisil."

Scanpix

LOE LISAKS: Trenn Hollywoodi moodi: Jennifer Anistoni kadestamisväärselt toonuses käte saladus

Scanpix

Allikad: Vogue, Hello!