Click & Grow
Miljonite vaatajatega ja 19 Emmyga pärjatud USA olulisimas koduteemalises saates "This Old House" tunnustati Eesti ettevõtte loodud nutiaedu.

Saates tutvustati nutiaeda kui suurepärast lahendust, mis aitab aastaringselt kodus lihtsa vaevaga värskeid ürte, vilju ja maitsetaimi kasvatada.

"Ühes nende saate osas tehakse televaatajate murede lahendamiseks koduvisiite. Sel korral läksid nad külla ühele suurele pesto fännile Kevinile, kellel ei olnud kuidagi võimalik talvel Eestile sarnases Massachusettsi kliimas basiilikut kasvatada," selgitab saates olemise tagamaad Click & Grow pressiesindaja Martin Laidla. "Kuna meie tooted on koduse toidu kasvatamise jaoks turul parimad, otsustatigi Kevinile ja teistele sarnase murega televaatajatele meie innovaatilist lahendust pakkuda," lisas Laidla.

Kuidas Click & Grow nutiaia abil tehtud basiilikupesto mekkis, vaata siit.

Saate tegijad on Eesti ettevõtte nutiaedadest niivõrd vaimustunud, et võtsid need hiljuti kaasa ka teise ülimenukasse telesaatesse "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Jimmy Falloni saate lõiku näed siit.

LOE LISAKS: VAATA | Eesti idufirma loodud põnev nutitoode jõudis USA populaarsesse telešõusse

Click & Grow on Eesti idufirma, kes arendab ja toodab nutikaid taimekasvatusseadmeid ning pakub oma valikus juba pea 60 erinevat taime.