Mask ees, sisenes Evelyn sünnitusmajja. Robert jäi ukse taha. Evelyn ütleb, et pinge oli väga suur ja hirm tundmatu ees tahtis jalgu alt lüüa. Teda võtsid aga vastu positiivsed ja naeratavad töötajad – õhkkond oli nii soe! Hele-Mai Alamaa
Mees jäi segaduses sünnitusmaja ukse taha maha, isegi hüvasti jätta ei saanud. Mask ees, sisenesin sünnituseelsesse osakonda. Stress ja pinge olid väga suured, hirm tundmatu ees tahtis jalgu alt lüüa.

Millest värskest Pere ja Kodu ajakirjast veel lugeda saad, vaata SIIT!

Kui soovid lisaks Pere ja Kodu toetavatele lugudele saada Breden Kidsi 10-eurost kinkekaarti, siis telli ajakiri SIIT

Mind võttis aga vastu aga uskumatult soe õhkkond – positiivsed ja naeratavad töötajad. Esimene rahunemine tuli vastuvõtus ja siis sünnituseelses toas, kus arsti arvamuse järgi pidin viibima mõned tunnid.

See, mis edasi juhtus, oli minu elu kõige raskem ja füüsiliselt valusaim kogemus. Valud läksid kohe regulaarseks ja tugevaks. Olin osalenud loengutes ja teadsin, kuidas tuhude ajal hingata, kuid siiski oli kõik talumatu. Ma ei pidanud õnneks kordagi abi paluma: juba mu hingamisest said ämmaemandad ja õed aru, et asi on tõsine. Beebi oli kehvas asendis, mistõttu ei liikunud ta sünnitusteedes edasi.